“Cały internet w Łodzi” – tak organizatorzy festiwalu promują nadchodzący weekend i wcale nie wyolbrzymiają. Festiwal See Bloggers Łódź swoje oficjalne rozpoczęcie ma w sobotę, 23 czerwca o godz. 9:45. Festiwal zostanie otwarty przez Prezydent Miasta Łodzi – p. Hannę Zdanowską. Partnerem tytularnym wydarzenia jest Miasto Łódź, a partnerem strategicznym i jednocześnie gospodarzem jest EC1 Łódź – Miasto Kultury. Wraz z godziną 10:00 rozpocznie się prawdziwa lawina prelekcji, warsztatów i aktywności dla zarejestrowanych influencerów. Wśród prelegentów usłyszeć i zobaczyć będzie można m. in. Jurka Owsiaka, Katarzynę Nosowską, Małgorzatę Rozenek-Majdan, Michała Żebrowskiego, Urszulę Dudziak, Agnieszkę Hyży, Agnieszkę Jastrzębską, Sylwestra Wardęgę, Martina Stankiewicza, czy autorów takich kanałów jak Krytyka Kulinarna, Fashionable.com.pl, Matura To Bzdura, Charlize Mystery, Ekskluzywny Menel, Mówiąc Inaczej i wielu innych. To jednak nie koniec atrakcji, które przygotowali dla nas organizatorzy.

W pierwszy wieczór festiwalu odbędzie się Gala #HahstagiRoku, która będzie ukoronowaniem Plebiscytu #HashtagiRoku. Podczas imprezy wręczone zostaną atrakcyjne nagrody w 5 kategoriach: #Bloger, #Instagramer, #Influencer, #TwórcaWideo, #Odkrycie, a także nagrody specjalne od Partnerów. Wisienką na torcie wieczoru będzie koncert Nosowskiej.

Na See Bloggers Łódź co prawda wejść nie może każdy – udział w nim biorą zapisani wcześniej influencerzy, Prelegenci, Partnerzy, Media i Goście specjalni. Pomimo tego całość będzie transmitowana również w mediach społecznościowych See Bloggers Łódź, a samą galę będzie można oglądać live na kanale YouTube TVN. Najbliższy weekend zapowiada się prawdziwym świętem influencerów, a ich stolicą fantastyczna Łódź! Więcej informacji o samym festiwalu znajduje się na stronie internetowej www.seebloggers.pl oraz w mediach społecznościowych.

Jesteśmy dumni, że możemy być patronem tego wydarzenia!

Z tej okazji, zapraszamy Was do naszego konkursu.