Co oferujemy

URODA

MODA

ZDROWIE

KULINARIA

PODRÓŻE

MAMA I DZIECKO

WNĘTRZA

LIFESTYLE

Jesteś blogerem/ influencerem

Dołącz do grona osób, które znają swój potencjał i świadomie chcą współpracować komercyjnie z najlepszymi markami. Sam wybierzesz jakie formy współpracy Cię interesują. Będąc na platformie nic nie tracisz – możesz tylko zyskać. Twórcy internetowi zrzeszeni w Influence Me będą otrzymywać konkretne propozycje projektów. Wśród możliwych działań reklamowych najczęstszymi są: lokowania produktów w poście i na zdjęciach, recenzje, udział w wydarzeniach lub eventach, organizacja konkursów z markami, przedruk treści do prasy i wyjazdy sponsorowane. Wkrótce wybranym blogerom, publikującym wysokiej jakości materiały, umożliwimy nie tylko zdobywanie reklamodawców, ale także współpracę promocyjną w naszych mediach. To Ty zawsze podejmujesz decyzję, czy chciałbyś wziąć udział w danym przedsięwzięciu.

Logowanie

Szukasz blogerów

Mamy za sobą kilkadziesiąt kampanii z blogerami. Stale współpracujemy z twórcami urodowymi, modowymi, kulinarnymi, wnętrzarskimi, parentingowymi, podróżniczymi. Dopasujemy blogerów do założeń kampanii/lub Twojego produktu, przygotujemy ofertę działań i zadbamy o przebieg realizacji. Jeśli potrzebujesz kompleksowej usługi – przygotujemy ofertę 360 stopni i połączymy Twoją ofertę z prasą, radiem, eventem…

Sprawdź nas – przyślij brief!

Wspiera nas Twój Styl.

Lider segmentu magazynów luksusowych w Polsce, ekspert w dziedzinie lifestyle. Organizator najbardziej prestiżowych plebiscytów: Doskonałość Twojego Stylu, Doskonałość Mody oraz największej akcji rabatowej w Polsce – Stylowe Zakupy.